Kaipaatko remontille tekijää?

Olemme paikallisten ammattirakentajien ykköskauppa. Mikäli kaipaat projektillesi suunnittelu- tai rakennusapua, saat meiltä yhteystiedot lähiseudun parhaisiin remonttimiehiin.

 

Nimi Sähköposti Puhelin
Aateli-Insinöörit Oy aateli-insinoorit@phnet.fi 050 531 1000
Hanslan-Kari Haavisto Oy karih1961@gmail.com 0440 56 5852
Heinolan Lukkohuolto Oy heinolanlukkohuolto@pp.phnet.fi (03) 715 3220
Heinolan Tasomaalaus Oy heinolantasomaalaus.oy@phnet.fi 0400 725 578
Insinöörityö Viitosmoottori juhatapani40@gmail.com 040 756 9564
Kaivuri Janne Oy kaivuri.janne@dnainternet.net 040 590 3344
Kiinteistöpalvelu Talononni Oy onni.nieminen@talononni.fi 050 549 9095
LA Rakentajat matti.lehtinen@larakentajat.com 040 554 5569
Laaturakenne Toivanen Oy toiva.timo@hotmail.com 050 5593 168
Lahden Kivitalot Oy lahdenkivitalot@pp.inet.fi 040 503 6243
Lehtisen Rakennus ja Kone Oy lehtisen.rakennus.ja.kone@luukku.com 040 719 2965
Levi-Saneeraus Oy rakentajat@levisaneeraus.fi 0400 713 715
Peltityö Kari Liukkonen Ky kari.liukkonen@phnet.fi 0400 710 298
PH-Rakennuspalvelu Oy posti@ph-rak.fi 040 527 9970
Rakennus ja Pinnoitus Boman jari.boman@pp.inet.fi 0400 979 641
Rakennus ja Saneeraus T. Siltala timo.siltala@elisanet.fi 040 5406 757
Rakennus RR Palvelut Oy riku.rantalainen@gmail.com 045 121 0772
Rakennus Vilen Ay janne.vilen@phnet.fi 050 3453 789
Rakennusliike A. Rossi Oy anttirossi@phnet.fi 040 5200 904
Rakennuspalvelu J. Vastamäki jari.vastamaki@phnet.fi 040 540 9045
Rakennuspalvelu Janne Laitinen Oy janne-laitinen@netti.fi 040 531 2567
Rakennuspalvelu Kilkki jari.kilkki@pp.phnet.fi 040 540 6659
Rakennuspalvelu Mikko Peltomaa mikko@rakennuspalvelupeltomaa.fi 040 5056 258
Rakennusliike Tauno Hilden Oy tauno.hilden@rklhilden.fi 0400 353 405
Rakennusurakointi Vesa Sauvala vesa.sauvala@phnet.fi 0400 651 538
Rakennusyhtymä K&P Porvari Oy rakennusyhtyma@pp.phnet.fi 0500 352 442
Roxler Oy roxler@sci.fi 040 762 7295
RSP-Lahti Oy pentti.saksinen@rsplahti.fi (03) 8811 420
Sysmän Lasityö Oy info@lasityo.fi (03) 883 4231
T:mi Arto Suomalainen arto.suomalainen@phnet.fi 0440 846 856
T:mi Lanteri Esko eko.lanteri@phnet.fi 0400 496 815
T:mi Nipuli Teppo teppo.n@hotmail.com 041 4406 922
T:mi Pasi T. Kallio passolainen@gmail.com 040 54 22 461
Vierumäen Metalli Oy petri.vatanen@vierumaenmetalli.fi 040 846 4509

Asiakaspalvelu

Asiakaspalvelumme tavoitatte puhelinnumerosta 020 749 7800.

Puhelun hinta matkapuhelimesta 8,35 snt / puhelu + 17,17 snt / min

ja lankapuhelimesta 8,35 snt / puhelu + 7,02 snt / min (alv. 24 %).

Sähköpostitse tavoitatte meidät osoitteesta myynti@levyjalista.fi

Anna palautetta

Olitko tyytyväinen palveluumme? Jäikö jotain hampaankoloon? Tällä lomakkeella voit antaa meille ruusuja tai risuja. Jätä myös yhteystietosi mikäli haluat meidän ottavan sinuun yhteyttä palautteen tiimoilta.